Hakkında


Ali Değişmiş, 1980 yılında Ankara’da doğdu. Niğde Üniversitesi Muhasebe bölümünü’nü bitirmiştir.


Ali Değişmiş, 18 yılı aşkın süredir bilişim sektöründe Ar-Ge gelişirici ve editör olarak hizmet vermiş ve farklı platformlar için uygulamalar kazandırmıştır.2011 Yılında Atom Sistem markasını yaratmıştır. İHA, Milliyet, Akşam gibi internet yayınlarında makaleleri yayınlanmış ve bilişim konusunda gerek şirketleri gerekse bireyleri bilgilendirmiş ve sorumluluklarını hatırlatmıştır. Ali Değişmiş; İnodes Akademi’de SEO hakkında Eğitimler vermiş, Bilgizone Teknoloji, DDC News, SonhaberTV gibi haber ve teknoloji sitelerinde editörlük yapmış ve halen yazıları yayınlanmaktadır.

SEO Kariyeri


Tüm çalışamalarının amacı halen günümüzde bir meslek olarak bilinmeyen SEO çalışmalarını meslek olarak kazandırmayı ve topluma faydalı olacak adımlar ile yayılmasını amaçlamıştır.


Türkiye’de en iyi ilk 10 Seo Uzmanından birisi olarak gösterilen Değişmiş, Tüm SEO ve Haber mecralarında tanınmaktadır. 2016 Yılı Mart ayında Almanya’da düzenlenen Cebit 2016 Hannover Fuarı’nda ülkemizi temsil ederek, bilişim konusunda ülkemize katkılar sağlamış ve SEO (Search Engine Optimization) meslek olarak tanınmasına katkıda bulunmuştur. Bilişim alanında hizmet veren bir kurum bünyesinde halen SEO uzmanı olarak görev yapmakta olan Ali Değişmiş evli ve iki çocuk babasıdır.

 

SEO Hizmetleri


Müşterilerine en iyi kazanç elde etme teknikleri ile güçlenmelerini ve pazar payını artırmak suretiyle memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak üzere başladığı günden bu güne müşterileri ile arasında yükselen bu bağlılığın temelinde iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri yatmaktadır.

Film

Fotoğraf

Linkleme

İçerik

Soru ve önerileriniz için...

BANA ULAŞIN
web tasarım ankara web tasarım ankara firması